Nieuwsbericht

Vacature: Functionaris Gegevensbescherming Antoni van Leeuwenhoek

22 februari 2018 | 2 minuten lezen
Jouw functie binnen onze afdeling

Binnen het Antoni van Leeuwenhoek (AVL) streven we naar het optimaal en maximaal waarborgen van onze informatiebeveiliging.

Wij zijn op zoek naar een Functionaris Gegevensbescherming/ Data Protection Officer (FG/DPO) voor 36 uur. Als FG ben je onze interne en onafhankelijke toezichthouder m.b.t. de toepassing en naleving van de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG).

 • Je overziet als onafhankelijk functionaris de waarborging van de AVG en je coördineert het proces gegevensbescherming. Je scherpt het beleid hierin aan en doet aanbevelingen over privacywetgeving binnen het AVL.
 • Je maakt deel uit van ons Bedrijfsbureau van het cluster Servicediensten. Onze afdeling ondersteunt en adviseert het management van het cluster Servicediensten bij de uitvoering van hun taken. Je werkt nauw samen met de CISO en met collega´s die een rol hebben als Privacy Officer, met de afdelingshoofden I&A en Juridische Zaken.  Je werkt zelfstandig én rapporteert direct aan de RvB.
 • Jouw voornaamste taken en werkzaamheden als FG:
 • Het onafhankelijk en zelfstandig toezien op de bescherming persoonsgegevens binnen het AVL.
 • Het opstellen en actualiseren van het privacy beleid.
 • Het verder actualiseren van de gedragscode voor omgang met patiëntgegevens.
 • Voorzitten van het coördinerend overleg met betrekking tot privacy aspecten.
 • Toezicht houden op implementatie en naleving van het privacy beleid.
 • Verzamelen en registreren van informatie over de aanwezige gegevensverwerkingen.
 • Verzorgen en coördineren van voorlichting en interne opleidingen van het personeel op het gebied van privacy.
 • Bijdragen aan het draagvlak voor privacy beleid door tijdig af te stemmen met verschillende stakeholders zoals Raad van Bestuur en ons lijnmanagement.
 • Stimuleren van het privacy bewustzijn en het opstellen, uitvoeren en onderhouden van een communicatieplan hiervoor.

 

Jouw profiel

Overtuigende netwerker met uitstekende kennis van beleid en processen
 
Spreekt de uitdaging je aan en herken je jezelf in onderstaande voorwaarden, dan nodigen we jou graag uit voor een kennismaking.

 • Je hebt WO werk- en denkniveau. Een juridische opleiding is een pré.
 • Je hebt gedegen en aantoonbare kennis van wet- en regelgeving m.b.t. privacywetgeving, met name up-to-date kennis van de AVG en de guidelines vanuit de AP en article 29 working party.
 • Je hebt 3 jaar aantoonbare werkervaring in een soortgelijke setting.
 • Je hebt kennis van ICT techniek in combinatie met een goed inzicht in bedrijfs- en organisatorische zorgprocessen.
 • Je hebt ervaring in projectmatig werken en projectleiding.
 • Je hebt kennis van en ervaring met het uitvoeren van audits, risico analyses en Privacy Impact Assessments.
 • Je beschikt over de contactuele vaardigheden om effectief te kunnen communiceren op verschillende niveaus.
 • Je kunt omgaan met de verschillende belangen in de organisatie.
 • Je kunt uitstekend zakelijk schrijven en je beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden, zowel in het Nederlands als in het Engels.
 • Je bent zorgvuldig in jouw werk, alert, integer en resultaatgericht.
 • Je neemt initiatief, je bent overtuigend en je bent gericht op samenwerken.

 

Jouw ontwikkelingsmogelijkheden en arbeidsvoorwaarden

We bieden je een uitdagende functie in de complexe omgeving van een vooruitstrevend instituut dat samenwerkt met toponderzoekers vanuit de hele wereld en waar het belang van de patiënt voorop staat. Met de innovatie en groei die we de komende jaren als organisatie gaan doormaken, staan ook jouw ontwikkeling en groei centraal. Vanzelfsprekend staan wij open voor initiatieven die jouw ontwikkeling en die van ons team ondersteunen. De basis voor jouw arbeidsvoorwaarden is conform de CAO ziekenhuizen. Het betreft in eerste instantie een aanstelling voor de duur van een jaar. Jouw salaris zal, afhankelijk van ervaring, maximaal € 6.220,- bruto per maand bedragen op basis van een 36-urige werkweek. Deze functie is voorlopig ingeschaald in FWG 65, een definitieve weging van deze functie zal nog plaatsvinden. Daarnaast maakt een vaste eindejaarsuitkering onderdeel uit van de secundaire voorwaarden.

Interesse?
Voor meer informatie kun je contact opnemen met Arjen Biesterveld, recruiter, via telefoonnummer afdeling recruitment 020-5122897.
 
Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Hanne-Esther Kruyt
27 februari 2018

Beste Peter Tak,

Dit is geen reactie op de vacature; wij hebben elkaar ontmoet op de FG cursus van het NVZ en ik zou je graag willen bevragen over een spreker waarmee het AVL ervaring heeft maar ik beschik niet over je contactgegevens. Vandaar dat ik het op deze manier probeer.

Ik stel het bijzonder op prijs wanneer je mij een mail wilt sturen (h.kruyt@iknl.nl).

Dank alvast.

mvrgr.

Hanne-Esther Kruyt, FG IKNL

NieuwsVacaturesOver NVZ Kennisnet