Masterclass 'Maak impact met je zeggenschapsverhaal' - Landelijk Actieplan Zeggenschap
Het Landelijk Actieplan Zeggenschap organiseert op 15 september een Masterclass 'Maak impact met je zeggenschapsverhaal'.
Als je start met een zeggenschapsplan wil je dat zo veel mogelijk mensen daarvan weten en ervoor in actie komen. Hoe je dat doet, ontdek je in de interactieve masterclass ‘Maak impact met je zeggenschapsverhaal’.
Jort van Dijk (contentstrateeg en eindredacteur bij Johnny Wonder) laat je zien wat de kracht van communicatie is. Je leert hoe je je plan zichtbaarder maakt, wat de waarde van je plan is en hoe je dat goed uitdraagt.
Concrete tips voor knelpunten uit de praktijk
Je krijgt concrete aanknopingspunten om je plan of boodschap op de juiste plek, bij de juiste personen te krijgen. Om goed aan te sluiten op de praktijk, kun je voorafgaand aan de sessie je eigen knelpunten op communicatievlak met ons delen (via het inschrijfformulier). Tijdens de masterclass geeft Jort praktische tips die je verder kunnen helpen.
Voor wie?
Deelname is kosteloos en open voor iedereen die werkt aan zeggenschap. Nodig dus zeker ook je collega’s uit! Goed om te weten: deze masterclass is een herhaling van de masterclass die we in maart organiseerden.
Aanmelden: via deze link